Meklējam brīvprātīgo ģimenes HOBIJS-ĢIMENE projektam.

Draugi, mēs uzsākam jaunu ilgtermiņa projektu un aicinām brīvprātīgo ģimenes, kas ir gatavas padarboties un apmācīt savam ģimenes hobijam bērnunama bērnu. Sadarbība uz dažiem mēnešiem.
Projekta ideja – sniegt iespēju bērnunama bērniem izmēģināt dažādus vaļaspriekus, apmeklējot nodarbības un apmācoties draudzīgā jūsu ģimenes atmosfērā, tādējādi veicinot bērna socializāciju. Brīvprātīgajiem tā ir lieliska iespēja piedalīties labdarībā, ziedojot savu laiku un zināšanas bāreņiem.
📍 Jebkurš hobijs ir piemērots projektam – velosipēds, skrituļslidas, slēpošana, šahs, futbols, trenažieru zāle, rokdarbi, modelēšana, fotogrāfija utt. Ja jums ir ziemas laika hobijs un vēlaties piedalīties, lūdzam pieteikties jau tagad.
 Brīvprātīgā pienākumos būs atbraukt pakaļ bērnam un bērnu namu Rīgā, aizvest viņu līdz nodarbības vietai un pēc nodarbībām aizvest atpakaļ uz bērnu namu.
NOSACĪJUMI – nodarbības var notikt speciālajās vietās (pulciņi, sporta klubs, slidotava u.c.) un nevar notikt jūsu mājās. Bez nakšņošanas. Der arī variants, kad jūsu bērni trenējās kopā, bet pieaugušie pavada uz nodarbībām. Bērnu uz nodarbībām vedat vai nu ar savu auto vai nu ar sabiedrisko transportu. Uz projekta laiku viens bērns tiek ‘piestiprināts’ pie vienas ģimenes, jo mērķis ir regulāra ilgtermiņa sadarbība. Nodarbību regularitāte tiek apspriesta atsevišķi, atkarībā no hobiju veida, bet ne mazāk kā 2 reizes mēnesī 3 mēnešu laikā. Par “brīvprātīgo ģimeni” var kļūt ģimene ar bērniem vai ģimene bez bērniem, ģimenes ar vienu vecāku vai neprecēti pāri, jauni studentu pāri utt. Nosacījums ir tāds, ka abiem brīvprātīgajiem pārī ir jābūt vecākiem par 18 gadiem! Ar brīvprātīgajiem tiks slēgts līgums un būs obligāta apmācība.

Ja jums ir vēlme un iespējas izdarīt labu darbu un palīdzēt bērniem, sazinieties ar mums . Atzīmējieties komentāros, uzrakstiet ziņu vai zvaniet 29246019 Katrīna.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.