“Blitz-intervija ar brīvprātīgo” – Kirils Krutovs

24301385_1905026549512136_2578094681505688279_n

Kirils Krutov (Kiril Krutov) – galda spēļu kluba “Spēles pie galdiem” projekta autors un vadītājs, ir iekļauts centra Sirota.lv pastāvīgā autora un Centra projektu dalībnieka aktīvā

1. Cik ilgi esat bijis brīvprātīgais?
Daudzviet esmu bijis brīvprātīgais, un tas sākās jau sen – pirms pieciem gadiem. Sirota.lv centrā esmu aktīvs brīvprātīgais kopš 2017. gada marta.

2.Kā jūs iepazīstinājāties ar Sirota.lv centru?
Caur tuviem draugiem, kā arī caur savu sievu, viņa palīdzēja Centrā. Vēlāk pats ierados šeit, kļūstot mazāk aizņemts citās organizācijās.

3. Kāds ir jūsu mīļākais projekts Centrā?
Labs viss, visi puiši pielikuši daudz pūļu un laika visiem projektiem. Iespējams, es veikšu reklāmas gājienu un teikšu, kas man patīk – mans projekts Centrā – Galda spēles klubs “Spēles pie galdiem”. Klubā savāktie līdzekļi tiek nodoti citu projektu attīstībai Sirota.lv. Tomēr, ja nopietni atbildēt, iespējams, tas ir Talantu kurss, kas ir mūsu lielākais projekts.

4. Saki, kāpēc?
Jo cilvēks ir radīts, lai dotu.

5. Bērni, ar kuriem jūs strādājat – kādi tie ir?
Bērni un bērni, lai būtu dažādi un atšķirīgi. Bet vienmēr laipni.

6. Kāda ir visskaistākā lieta brīvprātīgo jomā?
Kad es kaut ko daru, es varu būt noguris bet ar sajutu, ka esmu palīdzējis. Un tā ir sajūta manā dvēselē .. Mēs ar draugiem periodiski saucam to par “Stulbeni labi …”.

7. Vai ir kādas grūtības? Kā tu tiec galā?
Jebkurā gadījumā ir grūtības un brīvprātīgo darbībā. Kad es gaidu vai gribu kaut ko izdarīt, bet izrādās savādāk. Šajā gadījumā vienmēr jāmeklē palīdzība no “kolēģiem”. Kolektīvs ir draudzīgs un vienots, starp tiem vienmēr ir kāds, kas palīdzēs un atbalstīs.

8. Kas jums patīk Sirota.lv centrs?
Šeit labi un labi cilvēki dara labus un labus darbus.

9. Ieteikumi nākamajam brīvprātīgajam:
Neizpaudies laika domāšana! Nevilcinieties, bet mēģiniet!

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.