Energy Skating 03.03.2019 labdarības sporta pasākums

Draugi, esam priecīgi pastāstīt par pasākumu „ Energy Skating”. Uz ledus devās 20 pusaudži no Rīgas un Elejas bērnu namiem kopā ar profesionāliem hokeja spēlētājiem un mūsu centra Sirota.lv brīvprātīgajiem. Iespēja piedalīties šādā dinamiskajā un aizraujošajā sportā kā hokejs bija jauniešiem ļoti vērtīga un deva viņiem lielu prieku. Sportiska pasākuma atmosfēra sanāca draudzīga un iedvesmojoša.

Treneri no paša sākuma aizrāva jauniešus sportot un darbu komandā, rīkoja profesionālo treniņu – iesildīšanās un hokeja mini-mačus. Pēc slidošanas neformālā gaisotnē ar tēju un saldumiem, pusaudži ar prieku sarunājās ar hokeja spēlētājiem un saņēma no viņiem piemiņas dāvanas – ripu un fotogrāfiju ar sportistu autogrāfiem.

No sirds sakam paldies visiem, kas piedalījās šajā pasākumā, kuri nepalika vienaldzīgi un atbalstīja mūsu brīnišķīgo projektu.

❤️🏒 HOKEJISTI  Николай Гребнёв (Nikolaj Grebnyov) – главный тренер в HK Mārupe/ AKO), Александр Мациевский (Aleksandr Macijevski)– главный тренер в HK KurbadsAlexander Zagars (#35, HK Dinamo 84), Sandis Kokins (#1, HK Blackout), Maris Dreling (HK Ozolnieki/Monarch), Vladislavs Koniševs (#39, HS Rīga), Раимондс Рубикс (Raimonds Rubiks) – amatieru līga.

❤️BRĪVPRĀTĪGIE  Никита Куликов (Nikita Kulikov)Лиза ПрилуцкаVictoria DubanevichErvīns PavinskisIriska GushinaMarija Audere-AuderinaАлла Карабина (Alla Karabina)Вика Печенегова (Vicussi Mur)Ирина Феодорова (Irina Feodorova)Наталья Круминя (Nataly Kruminya)Даша Липска-Ищук (Даша Липская)Katrina LevitaНикита Ларин

💜OGRANIZĀCIJAS, kuras atbalstīja musu projektu Kurbads Ledus Halle,ŪSIŅŠ Gastrobārs, iMedia и лично Александр Голованов (Aleksandr Golovanov)FamilyPhotoFuji.lv, Дария Кадиш.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.