Aicinām brīvprātīgos piedalīties projektā otrie Sporta svētki bērnu namiem.

36596069_1716435818435900_8139801828737941504_n

Dārgais draugs!

Mēs esam sākuši unikāla pasākuma  sagatavošanas darbus – otrie Sporta svētki “Energy Party” pusaudžiem no bērnu namiem norisināsies šovasar 30. augustā. Lai pasākums varētu tikt īstenots, mums ļoti nepieciešama brīvprātīgo palīdzība. Vēršamies pie Tevis ar lūgumu atbalstīt mūs un piedalīties šajā labdarības pasākumā.

Kas ir vajadzīgs?

Atnākt ceturtdien, 30.augustā, uz Sporta svētkiem “Energy party” pusaudžiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem, kas norisināsies bērnu namā “Imanta”, Rīgā. Ne par ko neuztraucies, brīvprātīgajiem palīgiem tiks organizēta iepriekšēja instruktāža un sagatavošana. Uz doto brīdi galvenais – saņemt Tavu piekrišanu piedalīties.

 

Aicinām jau savlaicīgi, lai Tu darbā varētu ieplānot brīvdienu.

Nepieciešamās brīvprātīgo* palīgu pozīcijas

PIERAKSTS IR SLĒGTS! BRĪVPRĀTĪGO KOMANDA ATLASĪTA

  • Komandas kapteinis
  • Kapteiņu asistents
  • Sporta spēļu (futbols, florbols) dalībnieki, komandas biedri
  • Individuālo uzdevumu punktu asistenti
  • Asistenti recepcijā
  • Pasākuma vadītājs
  • Dīdžejs
  • Video operators
  • Un citi

* brīvprātīgo vecums 18+
Pateicība brīvprātīgajiem par dalību – pica un diploms.

Par Tava atbalsta nozīmīgumu

Izdarīsim kopīgi kaut ko nozīmīgu bērnu nama audzēkņiem. Uzdāvinot savu laiku bērniem, Tu iegūsi lielisku pieredzi kontaktēšanās prasmē ar pusaudžiem un sniegsi vērtīgu palīdzību bāreņiem, jo ar šādu pasākumu palīdzību, pusaudži atklāj savus talantus, mācās kontaktēties viens ar otru un arī ar pieaugušajiem, mācās darboties komandā, kas ir ļoti svarīgi tālākajai integrēšanai sabiedrībā.

Par Sporta svētkiem “Energy Party”

Pasākuma ideja – apvienot komandās pusaudžus kopā ar pieaugušajiem un uzspēlēt dažus sporta spēļu draudzības mačus, kā arī piedalīties stafetēs. Spēlēs piedalīsies ap 80 pusaudžu no 10 bērnu namiem un mūsu aizgādniecībā esošās apvienības “Bērnības teritorija”. Pasākuma programmā – futbols, florbols, Zumba deju maratons, stafetes, virves vilkšana, viktorīna un citas speciāli atlasītas aktivitātes. Par uzvaru futbola un florbola turnīrā, sacentīsies komandas, kuru dalībnieki ir bērnu nama audzēkņi un pieaugušie–brīvprātīgie. Un protams, būs arī balvas uzvarētājiem! Mēs jau esam saskaņojuši pasākuma norisi ar bērnu namiem, un viņi apstiprināja savu ieinteresētību un gatavību piedalīties.

Ceram uz Tavu atsaucību. Ja esi gatavs pievienoties pats vai ieteikt mums kādu, kurš vēlētos piedalīties, lūdzu dod mums ziņu, zvanot pa tālruni 25511575 (Darja) vai atsaucies ar personīgās ziņas palīdzību uz https://www.facebook.com/Sirota.lv/ un mēs noteikti ar Tevi sazināsimies.

 

Reportāžas par pirmo “Energy party” ir pieejamas šeitšeit и šeit.

 

Centrs Sirota.lv, www.sirota.lv   https://www.facebook.com/Sirota.lv/

 

Palīdzēt ir viegli!

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.