Piektā labdarības balle “Brīnišķīgās krāsas” – fotoreportāža

9. jūnijā Latviešu Biedrības namā norisinājās grezna labdarības balle “Brīnišķīgās krāsas”.

Pasākums notika jau piekto gadu pēc kārtas, tā organizatori ir jaunatnes organizācija “Dobro” kopā ar sabiedrību “United Hearts”.

Balle apvienoja dalībniekus un skatītājus no visas Latvijas – 40 dejotāju pārus un vairāk nekā 100 skatītāju. Grandiozs pasākums tika organizēts labdarības nolūkos, un savāktie ziedojumi tika novirzīti Latvijas bāreņu un audžu ģimeņu atbalsta centram “Sirota.lv”. Daudzi no balles dejotājiem ir arī šī centra brīvprātīgie palīgi.

Dāmas balles tērpos un viņu partneri melnajās frakās balles atklāšanā izpildīja polonēzi. Pāri īpaši gatavojās teatrālajam uzvedumam kopā ar balles deju horeogrāfu. Vakara programma ietvēra arī valsi, moresku, kontrdeju un citus seno deju veidus.

Balles īpašo atmosfēru radīja dekorācijas un stingrs dresskods – vakarkleitas dāmām un kostīmi kungiem. Balles viesi tika aicināti piedalīties loterijā, baudīt furšetu un iegādāties svētdienas skolu audzēkņu roku darinājumus labdarības izstādē.

Balles organizatori un centrs Sirota.lv izsaka milzīgu pateicību visiem, kas piedalījās pasākuma rīkošanā – horeogrāfiem, dejotājiem, organizēšanas komitejai un brīvprātīgajiem, vizāžistiem, frizieriem, fotogrāfiem, video operatoriem.

Personīgi pateicāmies  Диана КрутоваПаша Стёбочкин (Paul Stebohckin)Edmond PushkoДаша Липска-Ищук (Даша Липская)FUN StudioSIA “Enhars”, iMedia group, Александр Голованов (Aleksandr Golovanov), pr-linija.lvИрена Дроздова (Irena Drozdova)Оксана Коноваловаballe-nklat.lvNina Jelecka, @Katrina Jelecka, Victoria DubanevichMarija Audere-AuderinaОлеся БабайцеваValērija RaubiškoErvīns PavinskisKatrina LevitaМарина Ткачева (Marina Tkaceva)Дзени Ла (Dzeni La)Olga MuterЛиза Прилуцка, @Катя Казакова, Екатерина Ткачук (Jekaterina Tkacuka)

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.