Par mums

Par mums

Volonteri_sirota.lvCentrs Sirota.lv

Centrs “Sirota.lv” – tas ir Latvijas labdarības organizācija, kas strādā kopš 2013. gadā. Centrā tiek realizēti projekti, kas dod atbalstu Latvijas bāreņiem un audžuģimenēm.

Darbs Centrā balstās tikai uz brīvprātīgajiem.

2019. un 2017. gados Centrs saņēma LR Labklājības ministrijas un Rīgas domes balvu “Gada brīvprātīgais”.

Ar atskaiti par centra Sirota.lv darbu 2018. gadā var iepazināties šeit,  2017 – šeit.

Centra mērķi un uzdevumi

Centra Sirota.lv mērķi un uzdevumi – sniegt visaptverošu atbalstu visu vecumu bāreņiem. Šajā neparastajā dzīvē ir jāmāk izvelēties un realizēt pareizus mērķus.  Kādam jāatrod ģimene, kādam jāpalīdz atrast labus un uzticamus draugus, visiem – atklāt sev raksturīgus talantus un realizēt savu potenciālu, lai atrastu savu vietu dzīvē.

Finansējums un atbalsts

Centra Sirota.lv darbība lielā mērā ir atkarīga no nevienaldzīgu cilvēku atbalsta un viņu ziedojumiem. Centra finansējumu veido tikai piesaistītie ziedojumi, labdarības pasākumu organizēšana un telpu izīrēšana. Mums nav pastāvīgu sponsoru, tāpēc paralēli saviem bāreņu atbalsta projektiem, organizējam labdarības pasākumus ar mērķi piesaistīt ziedojumus. Tieši tāpēc ļoti nepieciešams mums ir atbalsts no ikviena atsaucīga, labestīga cilvēka.

Un Jūs varat mūs atbalstīt! Uzziniet, kā.

Centra vēsture

Bāreņu atbalsts sākotnēji bija iecerēts kā kopīgais darbs, kas apvieno cilvēkus vēlmē izrādīt labdarību tiem, kuru liktenis kopš bērnības nebija viegls un bezrūpīgs, tiem kuri palikuši bez vecāku gādības, bez mājas siltuma, tiem, kas 18 gados iziet no bērnunama pieaugušo dzīvē un nav gatavi tās grūtībām. Statistika ir nežēlīga – apmēram 80% bērnu pēc bērnunama nonākot patstāvīgā dzīvē diemžēl nokļūst cietumā. Atlikušo 20% liktenis arī nav daudz veiksmīgāks.

Mēs zinām, Dieva Vārds saka, ka “Ticība bez darbiem ir mirusi”. Darot labdarības darbus, palīdzot citiem, it īpaši bāreņiem, mēs palīdzam pirmkārt sev kļūt sirsnīgākiem, dāsnākiem, daloties ar tiem, kam dzīvē neklājas tik viegli un tādejādi krājam “…sev mantas debesīs, kur ne kodes, ne rūsa tās nemaitā un kur zagļi nerok un nezog, jo, kur ir tava manta, tur būs arī tava sirds.” (Mateja 6-19)

Apvienojot visus mūsu centienus, mēs varam panākt daudz lielākus un efektīvākus rezultātus nekā katrs atsevišķi. Pievienojies tagad!

Centra oficiālais statuss

Bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centram «Sirota.lv» ir Sabiedriskā Labuma Organizācijas statuss (SLO Statuss). Pārbaudīt informāciju iespējams Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā https://www6.vid.gov.lv/VID_PDB/SLO , ierakstot attiecīgajos lauciņos Centra pilnu nosaukumu un reģistrācijas numuru:

Nosaukums:   BĀREŅU UN AUDŽUĢIMEŅU ATBALSTA CENTRS SIROTA.LV

Reģistrācijas numurs:  40008218110

Rekvizīti.

Veicot maksājumu Jums būs nodokļu atvieglojumi.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook

Comments are closed.