Centrs Sirota.lv jau otro reizi organizējuši labdarības sporta pasākumu “Energy Skating”.

08.02.2020 Rīgā Kurbads ledus hallē otro gadu pēc kārtas tiek īstenots sporta pasākums “Energy Skating”. Projektu organizē labdarības centrs Sirota.lv, kura pamatuzdevums ir atbalstīt bērnu nama bērnus un audžu ģimenes. Pasākumā piedalījās bērni no Rīgas un Jelgavas bērnu namiem, ka arī bērni no krīžu ģimenēm, profesionālie hokejisti un pastāvīgi centra brīvprātīgie.

Hokejisti organizēja speciālo programmu – profesionālo treniņu un mini-spēles. Katrs dalībnieks aktīvi piedalījās dinamiskā pasākuma norisē, izjūta neaizmirstamas emocijas. Sporta pasākums devis iespēju ne tikai uzspēlēt hokeju, bet arī sajust vienotības garu, komandas spēku, uzveikt savas vājības un parādīt savas labākas prasmes.

Šogad, dalībnieki ir bijuši lielākoties pieredzējušie jaunieši, kas arī pagājušajā gadā piedalījās, līdz ar to mums bija iespēja novērot kā attīstās jauniešu spējas slidot, spēlēt un komunicēt savā starpā, kas, protams, sagādāja lielu gandarījumu. Bija arī jauniņie – pēc koptreniņa ar treneriem un brīvprātīgiem, viņi arī spēja parādīt labus rezultātus gan slidošanā, gan spēlē. Bērnu nama audzēknis, kurš pirmo reizi bija izgājis uz ledus, tika apbalvots atsevišķi ar diplomu un hokejistu kreklu par neatlaidību un centieniem. Viņš ar savu piemēru spējis parādīt pārējiem, ka nav nekas neiespējams, ja tev ir mērķis, ja tu cītīgi strādā, tu vari sasniegt savus sapņus.

Projekta galvenā ideja ir bērnu un pieaugušo komunikācija, kas spēj palīdziet socializēties, integrēties sabiedrībā. Centrs Sirota.lv veiksmīgi to ir panācis: bērni apvienojās spēlē, treniņa laikā un arī pēc tam uzdeva sev interesējošos jautājumus gan hokeja treneriem, gan brīvprātīgiem. Noslēguma visi kopā dzēra tēju, ēda gardas kūciņas, sarunājās. Atmosfēra bija silta un draudzīga. Domājams, ka pēc šī pasākuma visi gulēja saldi un redzēja krāšņus sapņus.

“Energy Skating”- ir jauns sporta pasākumu formāts, ko organizē centrs Sirota.lv, izskatās, ka briest jauna centra tradīcija. Sirota.lv sirsnīgi pateicās visiem, kas iesaistījās šī projekta realizācijā gan finansiāli, gan esot klāt.

Sirsnīga pateicība hokeja treneriem: Ērikam Baranovam, Maskimam Krjutko, Vadimam Bozhenkovam un Aleksandram Bebriss- Fedotovam.

“Energy Skating” atbalstīja  ledus halle “Kurbads”.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.