24. augustā norisināsies ceturtās labdarības sporta spēles bērnunamu pusaudžiem “Energy Party” 2020

24. augustā Latvijā, Rīgas rajonā jau ceturto reizi notiks “Energy party” sporta spēles bērnu namu pusaudžiem. Pasākuma organizatori ir labdarības centrs Sirota.lv. Kopā ar bērniem pasākumā piedalīsies arī pieaugušie – 50 organizācijas Sirota.lv brīvprātīgie, kas šo dienu padarīs visiem neaizmirstamu.

 

Pasākums pulcēs pusaudžus 13-18 gadu vecumā no 6 bērnu namiem no Rīgas un Elejas. Sporta spēlēs piedalīsies vairāk nekā 120 cilvēku. Jau ceturto gadu pēc kārtas “Energy Party” pasākumā bērni un pieaugušie spēlēs futbolu, jautru volejbolu, vilks virvi un piedalīsies stafetes sacensībās.

Sakarā ar karantīna ierobežojumiem mēs esam izmainījuši sporta spēļu programmu un norises vietu, taču mēs to neatceļam, jo, ņemot vērā iepriekšējo gadu atsauksmes, pusaudžiem sporta svētki patiešām patīk! Šogad tiekamies brīvā dabā bērnunama vasaras mājās.

 

Sporta spēļu unikālā ideja ir pusaudžu un pieaugušo kopīga darbība. “Energy Party” rada priekšnosacījumus komandas darbam, tiekšanai uz uzvaru, komunikāciju ar citiem dalībniekiem – vienaudžiem un pieaugušajiem. Centrs Sirota.lv pasākumam piesaista plašu pieaugušo brīvprātīgo loku – sportistus, trenerus, tiesnešus, dīdžeju, komentātorus, fotogrāfus, video operatoru un citus palīgus.

Foto reportāža no iepriekšējām sporta spēlēm apskatāma šeit.

 

Labdarības projektu īsteno brīvprātīgie no centra Sirota.lv ar Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstu, kā arī FunStudio, Family Photo, Brillar Events, Pro-Baltic tipogrāfija, Geka, Ieliecmaisa.lv, Cido, Enhars konditoreja, PR Līnija, Samba de Riga, Fotki.lv, Igra-Rīga, radošā apvienība Atmosfēra partneru atbalstu.

“Energy Party” ir slēgta tipa pasākums (tikai dalībniekiem). Sirota.lv labprāt pieņems ziedojumus ši projekta realizēšanai. Mums ir nepieciešami līdzekļi, lai iegādātos balvas un inventāru. Kopīgā lietā jebkādai summai ir nozīme.

Jūs varat pārskaitīt jebkuru summu uz mūsu rekvizītiem:

BĀREŅU UN AUDŽU ĢIMEŅU ATBALSTA CENTRS SIROTA.LV
Reģ. Nr .: 40008218110
Konts: LV06HABA0551037867448, Swedbanka
Ar atzīmi “Sporta spēles”.

 

Plašāk par iepriekšējām Sporta spēlēm šeit.

Video reportāža Energy Party 2019

Centrs Sirota.lv ir Latvijas labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2013. gada. Centrs īsteno projektus bāreņu un audžuģimeņu atbalstam. Sirota.lv saņēma Rīgas domes apbalvojumu konkursā “Gada brīvprātīgais” 2019 un 2017 gados.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.