Foto reportāža Energy Football 01.05.2019

01.05.2019 aizritēja labdarības futbola turnīrs Energy Football Draugi, vēlamies dalīties ar Jums savos iespaidos par aizvadīto sporta pasākumu Energy Football.

Futbola sacensības notika skolas stadionā Juglā starp Sirota.lv centra brīvprātīgajiem, pusaudžiem no Rīgas un Elejas bērnu namiem un pusaudžiem no krīzes ģimenēm. Sporta turnīrs apvienoja 25 pusaudžus un pieaugušos kopīgā spēlē.

Pieaugušie spēlētāji novadīja iesildīšanos, lai iesildītu visus dalībniekus, un pēc tam sākās futbola sacensības.

Uzvarēja “Getto” komandas dalībnieki. Labākie spēlētāji saņēma pelnītus apbalvojumus – medaļas, futbola bumbas un T-kreklus. Pusaudžiem tas ir ne tikai sporta treniņš, bet arī komandas spēles pieredze ar vienaudžiem un pieaugušajiem, darbs ar emocijām, spēja parādīt savas prasmes. Atmosfēra laukā bija emocionāla, sporta izklaide vieno spēlētājus.

Pēc sacensībām neformālā vidē ar saldumiem pusaudži labprāt sarunājās ar citiem dalībniekiem. Mēs izsakām dziļu pateicību katram, kas sniedza ieguldījumu šī pasākuma rīkošanā, kas nepalika vienaldzīgi un atbalstīja mūsu brīnišķīgo projektu.

🥅 Brīvprātīgie futbolisti: Никита Куликов (Nikita Kulikov)Aleksej KolesnikovDainiskin L. DainiskinDenis Deny SpicinsАртур Липский,Виктор Пиастро (Витти Пи). Tiesnesis Валерий Хенкин Komentētājs:  Aigars Magons Fotogrāfi: Iriska GushinaДария ИмхоFamilyPhoto Balvas: ImediaFK Spartaks JūrmalaMadars TukrisРихард Иванов (Rihards Ivanovs) Personīgā pateicība: Gints CimersАлександр Голованов (Aleksandr Golovanov)Ilana BarannikaAleksandrs TocilenkoAleksandr Dubanevich Organizēšanas komiteja: Даша Липска-Ищук (Даша Липская)Ervīns Pavinskis,Marija Audere-AuderinaИрина Феодорова (Irina Feodorova)Victoria DubanevichВика Печенегова (Vicussi Mur)Олеся БабайцеваKatrina Levita

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.