Pasaka-koncerts „Rudens skaņas”

23000065_1865201403494651_4799833150485454063_oMūsu brīvprātīgie startēja ar jauno pasākumu. Šoreiz mēs kopā ar Rīgas speciālās internātpamatskolas mazuļiem visu uzmanību veltijām burvīgajai pasakai-koncertam „Rudens skaņas”, un tas palīdzēja mums izraisīt bērnu smaidus.

Labā un gudrā feja Ирина Моргунова (Irina Morgunova)izpildījumā visa koncerta garumā pierādīja spītīgajam Zaķēnam, kurš nespēja rudenī saskatīt neko labu, cik ļoti šis gadalaiks ir brīnišķs. Un mūsu brīnišķīgie mākslinieki palīdzēja viņai šajā darbā!
Mazās baletdejotājas no horeogrāfijas studijas „Freski” griezās dejā gluži kā vēja paceltās rudens lapiņas.

Bērnus izklaidēja jautrais meža rūķītis (Алексей Иванов (Aleksey Ivanov)), bet viens spējīgs pasaku teicēja skolnieks (Паша Стёбочкин (Paul Stebohckin)) burtiski pārsteidza visus klātesošos ar savu talantu.

Neiztrūka arī muzikālo priekšnesumu, kurus bērniem dāvāja neparastais mūzikas gleznotājs Alekss(Miglasgultiņš Aleks), kurš zīmē tikai ar skaņām un vienīgi uz nošu papīra, un visu tautu un laiku stīgu pavēlnieks Aleksandrs. Vēl pie mums iegriezās ļoti simpātiskās un mīļās kaķenītes (Людмила Качалова (Ludmila Kacalova) un Ирина Родыгина), kuras pavisam noteikti zina, cik rudens vakari var būt silti un mājīgi.
Gluži kā iepriekš mēs sanācām ar bērniem kopā pazīstamajā un mīļajā internāta lielajā zālē un bijām priecīgi jau tāpēc, ka gribējām dalīties viens ar otru ar savu smaidu, gaismu, prieku un siltumu! Cik labi, ka mūsu dzīvē ir tādi labestības un mīlestības piepildītie brīži. Un kāda laime ir pazīt tādus talantīgus cilvēkus! Cilvēkus, kuru sirdis ir mīlestības, labestības un labu cerību pilnas. Paldies jums, ka sanācāt kopā un dāvājāt bērniem šos svētkus!

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.