8. Jūnijā – Sporta diena bērnu namu pusaudžiem

EnergyParty-PNGSākam unikāla pasākuma sagatavošanas darbus – Sporta diena “Energy Party” pusaudžiem no bērnu namiem, kas norisināsies šovasar 8.jūnijā. Lai pasākums varētu tikt īstenots, mums ļoti nepieciešama brīvprātīgo palīdzība. Aicinām iesaistīties “Energy party” īstenošanā! Lai būtu lietas kursā par pasākuma sagatavošanās darbiem un nepieciešamo palīdzību, seko mūsu publikacijām!

Par bērnu namu pusaudžiem

Kā zināms, pusaudžu vecums nav viegls un pat bērni no ģimenēm nelabprāt iesaistās lietās, kas viņiem patika vēl no bērnības. Sporta tēma – gluži vai vienīgā kopīgā interese, kuru mēs esam “sataustījuši”, komunicējot ar dažādiem pusaudžiem. Tieši tāpēc par pasākuma formātu esam izvēlējušies sporta aktivitātes. Bērniem no bērnu namiem, īpaši pusaudžiem, nepieciešama uzmanība, kontaktēšanās un kopīga laika pavadīšana ar pieaugušajiem, un sporta pasākums papildus visam vēl ir aktīvs un ļoti lietderīgs.  

Par sporta dienu “Energy Party”

Pasākuma ideja – apvienot komandās pusaudžus kopā ar pieaugušajiem un uzsplēt dažus sporta spēļu draudzības mačus, kā arī piedalīties stafetēs. Spēlēs piedalīsies ap 90 pusaudžu no 5 bērnu namiem un mūsu aizgādniecībā esošās apvienības “Bērnības teritorija”. Pasākuma programmā – futbols, florbols, Zumba deju maratons, stafetes, virves vilkšana, viktorīna un citas speciāli atlasītas aktivitātes. Par uzvaru futbola un florbola turnīrā, sacentīsies komandas, kuru dalībnieki ir bērnu nama audzēkņi un pieaugušie–brīvprātīgie. Un protams, būs arī balvas uzvarētājiem! Mēs jau esam saskaņojuši pasākuma norisi ar bērnu namiem, un viņi apstiprināja savu ieinterisētību un gatavību piedalīties.

Par Tava atbalsta nozīmīgumu

Izdarīsim kopīgi kaut ko nozīmīgu bērnu nama audzēkņiem. Udāvinot savu laiku bērniem, Tu iegūsi lielisku pieredzi kontaktēšanās prasmē ar pusaudžiem un sniegsi vērtīgu palīdzību bāreņiem, jo ar šādu pasākumu palīdzību, pusaudži atklāj savus talantus, mācās kontaktēties viens ar otru un arī ar pieaugušajiem, mācās darboties komandā, kas ir ļoti svargi tālākajai integrēšanai sabiedrībā.

Nepieciešamā palīdzība

Ja esi gatavs pievienoties, zvani 25511575 (Darja) vai atsaucies caur privāto ziņu un mēs ar Tevi noteikti sazināsimies. Mūs var atbalstīt finansiāli, pārskaitot jebkuru summu uz mūsu rekvizītiem. Veicot ziedojumu, Jums tiks piešķirti nodokļu atvieglojumi.

Centrs Sirota.lv, www.sirota.lv   https://www.facebook.com/Sirota.lv/

Palīdzēt ir viegli!

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.