29. augustā Rīgā norisinājās trešās sporta spēles “Energy Party” bērnunamu jauniešiem

29. augustā Rīgā norisinājās trešās sporta spēles “Energy Party” bērnunamu jauniešiem. Pasākumā piedalījās pusaudži no Rīgas un Elejas bērnu namiem, jaunieši no krīzes ģimenēm vecumā no 12 līdz 18 gadiem, kā arī 50 pieaugušie brīvprātīgie.

Video reportāžu var apskatīties šeit.

Projekta mērķis ir papildināt bērnu dzīvi ar dažādām aktivitātēm, iesaistīt pusaudžus kopaktivitātēs ar pieaugušiem, kā arī izveidot labvēlīgu socializācijas vidi.

Sporta spēļu organizēšana ilga 3 mēnešus. Pateicoties centīgam Centra Sirota.lv brīvprātīgo darbam, sporta spēles “Energy Party”  kārtējo reizi norisinājās veiksmīgi.

Tāpat kā pagājušajā gadā, bērni piedalījās florbola, futbola un volejbola turnīros, virves vilkšanā, stafetē un protams iesildījās kopā ar profesionāliem zumbas treneriem. Šī gada programma tika papildināta ar volejbola turnīru un spēka sacensībām.

“Energy party” ir sporta, deju un vienotības svētku pasākums, kas ir piepildīts ar spilgtām krāsām un pozitīvam emocijām.

Sporta laukums kļuva par jautru stadionu, kur ikviens varēja izpausties un paradīt savas spējas. Par dalību visas komandas saņēma piemiņas balvas un medaļas.

Kā atzīst Centra Sirota.lv pārstāvis Katrīna Levita: “Energy Party” sniedz iespēju pusaudžiem attīstīt sadarbības prasmes kopā ar pieaugušiem, un tā nav tikai jautrība, bet arī cītīgs darbs komandā. Mēs organizējam šo pasākumu jau trešo reizi pusaudžiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem. Kaut gan pusaudži tiek uzskatīti par vissarežģītāko vecuma grupu, pateicoties sporta aktivitātēm  mums izdodas veiksmīgi sadarboties ar bērniem. Vislabākais apliecinājums, ka viss ir labi, ir jauniešu aktīva dalība, pateicība un interese piedalīties “Energy Party”  sporta spēlēs nākamajā gadā.”

Šogad pasākumu apmeklēja Rīgas vicemērs Vadims Baranņiks. Vicemērs atbalstīja dalībnieku sporta azartu un komandu garu, ka arī izteica pateicību un atbalstu pasākuma rīkotājam Centram Sirota.lv.

Organizatori izsaka lielu pateicību visiem, kas ir ieguldījuši savus spēkus un laiku lielā sporta pasākuma organizēšanā un norisē.

Pasākumu atbalstīja: Rīgas domes Labklājības departaments, FunStudio, Pro-Baltic, Geka, Rolleg skola, Ieliecmaisa.lv, Latvijas Florbola savienība, Cido, iMedia, Fotki.lv, Family Photo, PR Līnija, Samba de Riga, 123 drivers, Baltic Metal Constructions, Daily restorāns, dziedātāja Marija Naumova.

Personīgās pateicības – Kaspars Jasinkevičs, Ira Vetrova, Arnis Betiņš, brīvprātīgajiem –  Aleksandrs Tit, Atis Betiņš, Māris Auders-Auderiņš, Aleksandrs Dubaņevičs, Daša Lipska-Ičuka, Katrīna Levita, Irina Feodorova, Viktorija Dubaņeviča, Valērija Raubiško, Jeļena Smaļa, Daina Mandrikina, Ervīns Pavinskis, Edmonds Puško, Kirils Krutovs, Marina Krotikova, Ilona-Anna Ovlasčenko.

Sirota.lv ir Latvijas labdarības organizācija, kas strādā kopš 2013. gada un īsteno bāreņu un audžuģimeņu atbalsta projektus. Centrs Sirota.lv saņēma Rīgas domes apbalvojumu “Gada brīvprātīgais 2017”. Centra darbību var atbalstīt šeit.

Sīkāk par iepriekš organizētām sporta spēlēm “Energy Party” var izlasīt šeit un klausīties šeit. Video reportāža no iepriekšējām sporta spēlēm pieejama šeit un šeit.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.